Sayfanızda yeterli görüntüleme elde etmek için uğraşıyor musunuz? En iyi gönderilerinizden bazılarının hedef kitleniz tarafından görülmemesinden endişe mi duyuyorsunuz? Bugün milyonlarca Instagram hesabı olduğu düşünüldüğünde, izlenme almak gerçekten sorun olmamalı. Bununla birlikte, Instagram'daki yeni içerik miktarı ikinci saniyede yenilendiğinden, tüm bu içeriğin aynı anda görüntülenmesi imkansızdır. Bu nedenle, yetersiz görüntüleme sorunu markanızın itibarını engelleyebilir ve güvenilirliğini de etkileyebilir. Çok sayıda izlenmeye sahip bir sayfa genellikle güvenilebilecek popüler bir marka olarak kabul edilir, çünkü birçok kişi içeriğini görüntüleyebilecek kadar iyi kabul etmiştir. Birinci adım, markanızın değerlerini ve USP'lerini gerçekten yansıtan ilgi çekici ve benzersiz içerik oluşturmaktır.

Instagram şifresiz izlenme hilesi için tıklayın!

Sadece bu değil, daha fazla izlenme aynı zamanda daha fazla marka bilinirliği ve varlığına dönüşebilir. Markanızı dijital bir pazarda konumlandırmak ve kendinizi rakiplerinizden ayırmak istiyorsanız, gönderilerinize daha fazla görüntülenme, beğeni veya takipçi çekmeniz gerekir ve bu sayı zaman içinde bir artış görmelidir. Şimdi, izlenmelerinizin organik olarak oluşturulmasını beklemek için çok zaman harcamak yerine, proaktif bir adım atabilir ve Instagram görüntülenmeleri satın alabilirsiniz. Bu, sonuçları sadece birkaç dakika içinde gösteren tamamen güvenli bir süreçtir ve görüşleriniz hatasız olarak artacaktır. Markanızın sosyal medya gibi dinamik bir platformda ne kadar iyi performans gösterdiği, kaç kişinin oraya koyduğunuz içeriği gerçekten görüntülediğini ve etkilediğini gösteriyor. Birkaç gün içinde ünlenmiş markalar var,

Şifresiz Beğeni hilesi için tıklayın

Video görüntüleme almak için şifre girmeme gerek var mı?

Hayır gerek yok. Herhangi bir anlam ifade etmediği için bize şifrenizi söylemenize gerek yok. Dahası, müşterilerimizden kişiliğini riske atabilecek bazı kişisel bilgiler vermelerini istemiyoruz. Girdiğiniz her veri için güvenlik ilk sıradadır. 

Şifresiz İzlenmenin Gönderilmesi Ne Kadar Sürer?

İşleminiz sıraya alındıktan ( Yoğunluğa göre 0-24 Saat arası sürebilir) sonra yaklaşık 10 dakika süren hızlı bir işlemdir. Hızlı teslimat insanların aradığı en önemli şeylerden biridir. Endişelenmeden kendilerini daha güvende hissetmelerini sağlar. Instagram video izlenmelerinizi şifresiz ve çok hızlı bir şekilde alacaksınız.

Daha fazla video izlenme alabilir miyim?

Takipcin size 250 ücretsiz video görüntülenmesi hediye edebilir. Bu, ücretsiz olarak kullanılabilen tek seçenektir. Hizmetimizi test etmek ve doğru kararı vermek için tamamen yeterli olacağını umuyoruz.

Ücretsiz demo sürümünü beğenirsem ücretli video izlenmelerini nasıl satın alabilirim?

Ücretli görüntülenmelere sipariş sayfasından erişilebilir . Yapmanız gereken tek şey - size en uygun paketi seçmek ve çıkan formu doldurmak. Hizmet için 3D ödeme alt yapımızla kredi kartınızla güvenli bir şekilde ödeme yapabilirsiniz. Sadece birkaç dakika sürecek. Ayrıca, her paketin çeşitli yayınlar arasında video görüntüleme dağıtma yeteneğine sahip olduğunu unutmayın. Bu avantajdan yararlanmak için bize ulaşın.

Ne tür ücretli video görüntüleme paketleriniz var?

100'den başlayıp 100.000 video görüntüleme ile biten çok çeşitli paketlerimiz var. Ne kadar pahalı bir paket seçerseniz o kadar fazla indirim alırsınız. Genellikle insanlar 5.000 ve 10.000 video görüntülemeli paketleri satın almayı tercih ederler. Bu paketler, hesaplarını daha görünür hale getirmek ve çok fazla para harcamadan video içeriklerine daha fazla kullanıcı çekmek isteyen kullanıcılar için en uygun olanlardır.

Ücretsiz video görüntülemeleri nasıl alınır?

Her şey çok basittir ve bazı özel bilgilere ihtiyaç duymaz. Sadece bir sonraki aşamalı kılavuzu izlemeniz gerekir:

 • Adım 1
  Hesabınızın ve e-postanızın adını forma yazın. Ad hem tam biçim (https://instagram.com/my-page adresinden) hem de “sayfam” hesabının adı olabilir.
 • Adım 2
  Üzerinde ücretsiz görüntüleme almak istediğiniz bir video seçin. Yalnızca bir video seçebileceğinizi unutmayın. Maalesef, sistemimiz, bu ücretsiz hizmeti dağıtmanın mümkün olacağı birkaç videonun seçimini sağlamıyor.
  Önemli! Yayınlarınızda ücretsiz beğeniler almak istiyorsanız, “Ücretsiz Instagram Beğenmeleri” bölümünü kullanın.
 • Adım 3
  E-postanızı onaylayın. Hepsi bu. Rahatlayın ve ücretsiz video görüntülerinizde biraz bekleyin.

 

Hizmetinizi birkaç kez kullanabilir miyim?

Bu hizmet bir kerelik ücretsiz demo sürümüdür, bu nedenle birkaç kez kullanılamaz. Asıl amacı, sahte veya bot hesaplarından kaçınarak en yüksek kalitede gerçek görüntüler elde edeceğinizden emin olmaktır. Ancak, bu denemeyi beğendiyseniz ve daha fazla video görüntüleme istiyorsanız, "Ucuz Instagram Views" bölümünde bunları satın almak sorun olmaz.